Home
ABC om Valaskjalf
Nyinflyttning
Kabel-TV
Bredband
Ritningar
Kontakter
Möten & Arkiv
Länkar

 

Kontakter

FASTIGHETENS BETECKNING            Kv Valaskjalf 12, DJURSHOLM

ADRESS                                              Sveavägen 66-72, 182 62 DJURSHOLM

STYRELSE

... Eva Palmieri Borg 68 070-668 67 89 eva@valaskjalf.se
... Thomas Öhrman 72 070-624 28 01 thomas@valaskjalf.se
... Jonas Norberg 72 08-500 927 31 jonas@valaskjalf.se
... Siri Bowallius 70 - siri@valaskjalf.se
... Birgit Jarrestedt 68 - birgit@valaskjalf.se
... Kicki Mossberg 68 - kicki@valaskjalf.se

Hemsida: www.valaskjalf.se
Epost till styrelsen:
styrelsen@valaskjalf.se

FASTIGHETSSKÖTSEL:
Vid fel i fastigheten, kontakta någon i styrelsen. Vid katastroffall se nedan.

KATASTROFFALL Rör och El: Rörmokar'n i Solna, 08-83 84 85 Dygnet runt

HISSFEL, GAREGEPORT: Allhiss AB, 08-85 94 30

KABEL-TV: Transit Bredband AB, 08-446 49 70, Epost:
kundtjanst@transitbredband.se

FASTIGHETSFÖRVALTNING (Månadsavg, pantsättning, etc): Castor AB, 060-12 80 00

 

 

VALBEREDNING TILL ÅRSSTÄMMAN

Sammankallande
Uppdateras inom kort... -